Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#182 Nejnižší ceny nových bytů najdete na Ústecku

15. listopadu 2019 (15:11) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Nejvyšší průměrná cena nabízeného bytu byla ve třetím čtvrtletí v regionech nejvyšší na Liberecku, nejnižší naopak na Ústecku.

Podle kvartální analýzy společnosti Trigema byla nejvyšší průměrná cena nabízeného bytu v Libereckém kraji, když dosáhla výše 70 216 korun na m2. Důvodem byla zejména vyšší nabídka horských apartmánů, které bývají zpravidla také dražší, než je většina ostatních bytů nabízejících se v daném regionu.

Průměrné ceny nových bytů v regionech 3Q 2019

Jen o málo nižší byla cena nově nabízeného bytu v Jihomoravském kraji, kde se jednalo o 68 344 korun na m2. V Královehradeckém kraji, kde jsou rovněž výrazně zastoupeny horské apartmány, byla tato cena ve výši 65 282 korun na m2. Zde byl také inzerován jeden z nejdražších horských projektů - Aldrov Apartments společnosti Crescon, který je ve Vítkovicích v Krkonoších.

Na druhé straně nepřekvapí, že nejlevnější nové byty se nabízí na Ústecku. Jejich cena zde dosahuje v průměru 41 377 korun na m2. Na Vysočině je to pak 43 462 a na Pardubicku 47 232 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!