Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#185 ČSÚ: V září došlo k výraznému oživení výstavby

22. listopadu 2019 (12:02) - Statistiky - Stavebnictví - Praha

Podle dat Českého statistického úřadu došlo v září k výraznému oživení bytové výstavby, a to zejména v Praze.

Stavební firmy u nás zahájily letos do konce září výstavbu 9 476 bytů v bytových domech, meziročně o 79 % více. Nejvíce jich podle Českého statistického úřady bylo v Praze, kde počet zahájených staveb stoupl o 146 %. Má to však být stále ještě o desetinu méně než v roce 2008. Rodinných domů se v Česku v září začalo stavět o 1,5 % více než před rokem.

Spolu s dalšími kategoriemi, jako jsou nástavby, vestavby a penziony, začali jednotlivci a stavební firmy do konce uvedeného měsíce stavět 29 137 bytů, meziročně o 17,8 %. Podle posledních úřadu domácí stavební výroba ke konci září vzrostla o 2,9 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!