Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#188 Ve 3Q se prodávaly nejvíce dvoupokojové byty

29. listopadu 2019 (14:29) - Statistiky - Praha - Developeři - Nové byty

Ve třetím čtvrtletí se nejvíce prodávaly v Praze nové byty ve velikosti 2+kk. Ze třetiny to byly jednopokojové, ukázal výzkum společností Trigema, Skanska Reality a Central Group.

Třetí kvartál hlásí vysoký podíl prodaných dvoupokojových nových bytů. Podle studie společnosti Trigema jich bylo hned 40 %. Z více než 32 % to byly byty ve velikosti 1+kk. Díky tomu se dvoupokojových prodalo hned 580 a jednopokojových 465. Postupně tak podíl menších bytů roste. To je dáno jednak relativně vysokou cenou nových bytů v metropoli a dále pak také vyšším zájmem o byt jako investici. Kupující pak takové nemovitosti pronajímají.

Struktura prodaných nových bytů v Praze ve 3Q 2019

Podíl třípokojových bytů na celkových prodejích byl ve třetím čtvrtletí na úrovni 19,2 % a podíl čtyřpokojových dosáhnul pouze 7,6 %. Pětipokojové byty se prodávaly ve sledovaném období jen minimálně, bylo jich pouze 1,1 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!