Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#190 Největší nové byty se prodávají na Olomoucku

4. prosince 2019 (16:12) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Průměrná výměra nového bytu prodávaného v jednotlivých regionech Česka je necelých 63 m2. Největší byty jsou na Olomoucku, nejmenší na Karlovarsku.

Podle studie Trigemy byla průměrná plocha prodaného nového bytu ve třetím čtvrtletí letošního roku 62,83 m2. Nad touto úrovní se byty prodávaly zejména na Olomoucku (91 m2), v Moravskoslezském kraji (71,6 m2) a v Královehradeckém kraji (70,15 m2). K dalším regionům s vyšší podlahovou plochou prodaného bytu patří Jihočeský kraj (69 m2, Pardubicko (67,4 m2) a Liberecko (67,8 m2).

Na druhé straně pod průměrnou úrovní bylo Karlovarsko (54,6 m2), Středočeský kraj (57,1 m2) a Vysočina (58,9 %). Okolo průměru pak byly nové byty z jižní Moravy (61,96 m2).

Za poslední rok se průměrná výměra prodaného bytu v regionech pohybovala mezi 59 až 63 m2, dokládá šetření Trigemy.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!