Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#192 V Praze se nabízí 7 500 bytů z druhé ruky

11. prosince 2019 (11:12) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Počet starších bytů určených k prodeji v Praze se na konci září vyšplhal na necelých 7 500 jednotek, zjistila analýza společnosti Trigema.

Počet starších bytů, které se nabízely v Praze k prodeji, se ve třetím kvartálu období držel na obdobné úrovni jako v předchozím čtvrtletí. Na konci 2. kvartálu to bylo podle studie Trigemy 7 415 bytů, o čtvrtletí později pak 7 493 jednotek.

Vývoj nabídky a ceny secondhandových bytů 2016 - 2019

V průběhu posledních tří let se přitom tento počet měnil. Zatímco před třemi roky byl na úrovni 8 744 bytů, o rok později to bylo již jen 7 450. Na konci třetího čtvrtletí roku 2018 se pak jednalo o 5 522 jednotek.

Nabídka starších bytů je závislá samozřejmě především na tom, kdo se v daný moment samozřejmě rozhodne dát svoji nemovitost do prodeje a není ovlivněna aktuální obchodní strategií developerů, kteří přichází postupně na trh se svými novostavbami.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!