Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#194 V Praze se nabízí necelých 7 000 nájemních bytů

16. prosince 2019 (16:12) - Statistiky - Praha - Nájmy

Jestliže na konci roku 2016 se v nabídkách inzerovalo ještě přes 9 000 bytů, které se nabízely k pronájmu, jejich počet od té doby klesal. V první polovině roku 2017 to bylo zhruba 8 700 a následně ještě méně. Hodnoty 6 330 bytů dosáhl uvedený ukazatel před dvěma roky. Poté sice mírně rostl, maximálně dosáhnul ale jen cca 8 000 bytů.

Na konci prvního čtvrtletí letošního roku se nabízelo 7 200 a poté zhruba 7 450 jednotek. Během třetího kvartálu však došlo opět k poklesu. Mezikvartálně o více než 8 a meziročně o 7,75 procenta. To znamená, že se na konci září nabízelo 6 845 bytů.

Vývoj nabídky a ceny nabídky nájemních bytů 2016 - 2019

Pro další období lze předpokládat, že se bude nabídka držet na nižší úrovni, než jak tomu bylo v předchozích letech. Jedním z důvodů je fakt, že poptávka po jakémkoliv bydlení je v Praze vysoká. Ať už se jedná o nové nebo i starší a právě i nájemní byty.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!