Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#199 Nejvíce se zvyšují ceny nových bytů v Libereckém kraji

30. prosince 2019 (12:30) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Ceny nově nabízených bytů se v Česku za poslední tři roky zvýšily nejvíce v Libereckém kraji, a to téměř dvojnásobně, ukázala analýza společnosti Trigema.

Nejvíce se podle šetření Trigemy za poslední tři roky zvedly na Liberecku. Tento nárůst činil hned 173 procent. Zatímco na konci třetího čtvrtletí roku 2017 se nový byt v kraji nabízel v průměru za 25 750, letos ke konci září to bylo již 70 216 korun na m2. Druhým regionem, kde vzrostly náklady za nové bydlení nejvíce, byl Moravskoslezský kraj. Za poslední tři roky to bylo hned o 62 procent.

Teprve poté následuje Středočeský kraj a Praha. Zatímco před třemi roky se ve středních Čechách cena nabízeného bytu pohybovala v průměru ve výši 40 565, letos to bylo 62 405 korun na m2. V Praze to bylo 72 228, na konci třetího kvartálu tohoto roku to bylo 109 310 korun na m2.

V Brně a okolí se ceny za poslední tři roky ceny zvedly o 35 procent z 50 552 na 68 344 korun na m2. O více než třetinu stouply pak také zejména na Zlínsku (39,5 procenta), Královehradecku (38 procent) a Plzeňsku (38 procenta). O třetinu to bylo na Karlovarsku, Olomoucku a v Jihočeském kraji. Na Pardubicku to bylo o více než pětinu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!