Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#205 IPR: Ve 2019 prezentoval informační kontejner na 10 místech po 47 dní

13. ledna 2020 (13:01) - Statistiky - Praha - Nové byty

V pražských ulicích se v roce 2019 objevil informační kontejner Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy na 10 různých místech po dobu celkem 47 dní.

Informační kontejner slouží zejména jako místo, kde se lidé mohou dozvědět o projektech IPR Praha. Umístění kontejneru bylo vždy strategicky zvoleno, a to v závislosti na právě prezentovaném projektu. Kromě plánů, map a výkresů byli Pražanům k dispozici i odborní pracovníci, kteří projekty vysvětlovali a odpovídali na dotazy. Několikrát byly uspořádány i komentované vycházky s architekty a zástupci města, na které vždy vyrazily desítky lidí.

Občané se tak mohli postupně dozvědět celkem o pěti různých projektech. Jednalo se o Revitalizaci náměstí Jiřího z Poděbrad, Návrh územní studie Holešovice Bubny-Zátory, veřejné projednání, Revitalizaci Mariánského náměstí, Projekt Hradební korzo a Revitalizaci Václavského náměstí.

Za celý rok se u kontejneru zastavilo celkem 4 000 lidí, kteří se přišli zeptat či diskutovat nejen o konkrétních projektech, ale i o městském plánování obecně. Informační kontejner poprvé vyjel do ulic v roce 2018, kdy se zveřejnil návrh Metropolitního plánu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!