Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#209 V roce 2019 se v Praze prodalo o 12 % nových bytů více než vloni

24. ledna 2020 (13:24) - Statistiky - Praha - Nové byty

Podle šetření společností Trigema, Skanska Reality a Central Group se vloni v Praze prodalo 5 600 jednotek.

Minulý rok se zájem o nové byty v metropoli vrátil na úroveň, která ve městě přetrvávala před dvěma roky. Na největším domácím trhu s novými byty se prodalo 5 600 jednotek. Rok předtím to bylo o více než 10 % méně. Jednalo se tehdy jen o 5 000 bytů. V roce 2017 to přitom bylo ještě 5 500 bytů. Poptávka po nových bytech v metropoli roste již od třetího čtvrtletí roku 2018. Tehdy si našlo své zájemce pouze 1 050 jednotek. Ve čtvrtém čtvrtletí minulého roku to však bylo již 1 500 bytů.

Vývoj prodejů nových bytů v Praze 2007-2019

Z dat společností Trigema, Skanska Reality a Central Group je zřejmé, že poptávka po nových bytech je stále vysoká, naráží však na omezenou nabídku cenově dostupných bytů. Z pohledu počtu prodaných bytů se zároveň ukazuje, že v Praze se prodává o hodně více jednotek než mimo ni, a to o více než pětinu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!