Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#210 V Praze se vloni zahájila výstavba více 5000 bytů v bytových domech

28. ledna 2020 (13:28) - Statistiky - Stavebnictví - Praha - Nové byty

V Praze se podle dat Českého statistického úřadu za prvních 11 měsíců loňského roku zahájila stavba 4 969 bytů v bytových domech.

Metropole zažívá podle Českého statistického úřadu nejmasivnější bytovou výstavbu od roku 2008. Za prvních 11 měsíců loňského roku došlo podle úřadu k zahájení stavby necelých 5 000 bytů. Předloni to ve stejném období přitom bylo jen 2 194. Data z posledního období však přesto nedosahují toho, co město reálně potřebuje. Pražský magistrát usiluje o to, aby ročně vznikalo nejméně 6 000 nových bytů. V současnosti se však na 1 000 obyvatel v české metropoli ročně postaví pouhé 3 byty, zatímco třeba ve Vídni je to 8 bytových jednotek.

Vedení města přiznává, že hlavním problémem je pomalé povolování staveb, proto prosazovalo vznik jednotného stavebního úřadu, který by doplnil stávající systém a posuzoval všechny větší pražské stavební projekty namísto stávajících 22 pražských menších úřadů. Proto tomu však vystupuje vedení většiny městských částí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!