Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#221 Nejvyšší nájmy se nabízí v Praze 1

9. března 2020 (15:09) - Statistiky - Praha - Nájmy

Průměrná cena nájemního bytu bez poplatků byla nejvyšší v Praze 1, kde dosáhla na konci 4. čtvrtletí na 36 722 korun měsíčně bez poplatků.

Jednoznačně nejvyšší nájem se platí v centru Prahy. Bez poplatků to může být v průměru až 36 722. V Praze 2 je to pak 28 541 korun měsíčně. V šesté městské části, která bývá zejména díky své vilové zástavbě pokládána za jednu z nejlepších lokalit pro bydlení, to na konci minulého roku bylo 23 691 korun, jak ukázalo šetření společnosti Trigema. Naopak nejlevněji se dá pronájem v metropoli pořídit v Praze 9, kde byl průměrný nájem 15 416 korun a dále potom v Praze 10. Zde to bylo 15 928 korun za měsíc.

Nábídka bytů k nájmu v Praze 4Q 2019

Pro srovnání: Na konci roku 2018 dosahoval průměrný měsíční nájem v Praze 1 dokonce na 41 171 korun a v Praze 2 32 517 korun. V Praze 9 to bylo 16 018 a na „Desítce“ 17 073 korun za měsíc.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!