Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#222 Trikaya: V Brně se ve 2019 prodaly nové byty v hodnotě přes 3,2 mld. Kč

12. března 2020 (12:03) - Statistiky - Regiony - Nové byty

V roce 2019 se v jihomoravské metropoli prodalo podle společnosti Trikaya 815 bytů v hodnotě přes 3,2 miliardy korun.

Zatímco v jihomoravské metropoli se prodaly byty za 3,2 miliardy, v Praze to bylo podle dat společností Trigema, Skanska Reality a Central Group za 33,5 miliardy. V hlavním městě se přitom jednalo o 5600, v Brně o 815 nových bytů, ukazuje šetření společnosti Trikaya. To je sice o 30 % více než za rok 2018, ale také o 15 procent méně než v roce 2017. V posledním čtvrtletí minulého roku se v Brně prodalo téměř 200 bytů.

Průměrná cena metru prodaných bytů se loni v Brně podle tohoto šetření meziročně zvýšila o 7,5 procenta na 74 700 korun za m2. V současné době je v nabídce brněnských novostaveb téměř pět set volných bytů. Jejich průměrná cena vzrostla za poslední rok o více než 9 procent a dosahuje částky 82 500 Kč za m2. Brno se tak stejně jako Praha stále nachází v deficitu minimálně 2 500 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!