Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#223 V roce 2020 se v regionech ČR prodalo podobné množství nových bytů

17. března 2020 (17:03) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Mimo Prahu se v roce 2019 prodalo podle statistik společnosti Trigema 4 375 nových bytů, což je obdobně jako rok předtím.

Minulý rok se v regionech prodalo 4 375 nových bytů, z toho ve čtvrtém čtvrtletí to bylo 1 340 jednotek. Rok předtím to bylo celkově 4 440 jednotek. Největší zájem o bydlení byl tentokrát opět zejména v Jihomoravském kraji, kde se za posledních 12 měsíců prodalo 1 045 jednotek. Následoval kraj Středočeský s 843 byty a kraj Olomoucký s 670 jednotkami. Na druhé straně nejméně jich bylo v Ústeckém kraji, kde poptávka dosáhla jen na 33 nových bytů.

Vývoj ročních prodejů nových bytů v regionech ČR 2016-2020

V Jihomoravském kraji se na konci minulého roku prodalo 264, v Olomouckém 208 a ve Středočeském 178 bytů. Na Zlínsku se jednalo o 137, Plzeňsku 124 a v Karlovarském kraji 120 jednotek. V Jihočeském kraji si ve čtvrtém čtvrtletí našlo své zájemce 68 a na Pardubicku 61 bytů. Moravskoslezský kraj hlásil 53 a Liberecký 49 prodaných bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!