Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#225 Secondhandové nabídce vládne Praha 4, 5 a 10

24. března 2020 (15:24) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Nejvíce starších bytů se během čtvrtého čtvrtletí minulého roku nabízelo v Praze 5, 4 a 10, nejméně naopak v sedmé městské části.

Nabídka starších bytů se na konci minulého roku v metropoli soustředila především do Prahy 5, kde bylo necelých 17 procent všech inzerovaných bytů. V Praze 4 i Praze 10 to bylo více než 13 procent. Necelých 11 procent připadlo na osmou a devátou městskou část. Po osmi procentech činil podíl první, druhé a třetí pražské městské části. Na Prahu 6 pak připadlo jen 6,36 a na Prahu 7 4,4 procenta.

Nábídka bytů k sekundárnímu nájmu v Praze 4Q 2019

Pro srovnání: na konci roku 2018 byl podíl Prahy 5 na celkové nabídce starších bytů zhruba pětinový. Podíl Prahy 4 tehdy činil 17,27 procenta. Praha 10 měla 15procentní a Praha 9 13procentní podíl. Nejméně bytů se nabízelo v sedmé městské části, kdy se jednalo pouze o 3,73 procenta.

Z výše uvedeného je zřejmé, že důležitost jednotlivých oblastí Prahy podle nabídky starších bytů zůstává proporcionálně obdobná, v čase se jen částečně mění podíl sledovaných oblastí. Nejvíce bytů se dlouhodobě nabízí v Praze 5 a 4, nejméně naopak na „Sedmičce“.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!