Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#227 SAR: 66 % investorů uzavírá smlouvu o spolupráci s pražskými municipalitami

30. března 2020 (15:30) - Statistiky - Praha - Developeři

Podle průzkumu Sdružení pro architekturu a rozvoj uzavírá téměř dvě třetiny všech pražských městských částí s investory smlouvu o spolupráci.

Z průzkumu Sdružení pro architekturu a rozvoj, který se realizoval v prosinci a letos v lednu, vyplynulo, že 75 procent pražských městských částí požaduje od investorů kombinaci finančního či jiného plnění a 25 procent pouze finanční plnění. Podle 80 % městských částí by měla být přitom vytvořena jednotná celoměstská pravidla pro spolupráci s investory.

72 procent respondentů se vyslovilo pro zřízení fondu veřejných investic, kam by investoři nové výstavby přispívali podle jednotných pravidel. Stávající přerozdělování daní není spravedlivé podle 96 procent městských částí. Více peněz by podle nich mělo být směřováno městům a obcím, ve kterých se staví a které nesou největší zátěž spojenou s novou výstavbou. Páteřní sítě a páteřní komunikace by podle 68 procent respondentů měla financovat veřejná správa a podle 32 procent investoři nové výstavby. Nové školy potřebné v souvislosti s novou výstavbou by podle 64 procent respondentů měla budovat veřejná správa (město, městské části nebo stát) a podle 36 procent městských částí investoři nové výstavby.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!