Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#228 Regionální nabídku nových bytů táhne Jihomoravský, Středočeský a Olomoucký kraj

2. dubna 2020 (14:02) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Nejvíce nových bytů se ve čtvrtém čtvrtletí minulého roku nabízelo v Jihomoravském, Středočeském a Olomouckém kraji, nejméně na Ústecku.

Téměř 1 750 nových bytů se na konci roku 2019 nabízelo v Brně a okolí. Ve Středočeském kraji to bylo 1 283. Vzestup olomouckého realitního trhu, který je příznačný pro zhruba poslední dva roky, potvrzuje mimo jiné i to, že se zde nabízelo více než 1 000 jednotek.

Nábídka dostupných nových bytů v regionech ČR 4Q 2019

Jinde v Česku je nabídka o mnoho nižší. V Moravskoslezském kraji se jednalo o více než 600 bytů, na Zlínsku o necelých 420 a na Královehradecku zhruba 390. Podobné číslo platí rovněž pro plzeňský rezidenční trh. Na Liberecku a Pardubicko to bylo necelých 350, na Vysočině okolo 320, v jižních Čechách více než 280 a na Karlovarsku 266. Na Ústecku se jednalo jen o 106 bytů.

Pro srovnání: v roce 2018 se ve čtvrtém čtvrtletí nejvíce nových bytů nabízelo v Jihomoravském kraji – jednalo se tehdy o 1 430 jednotek. Ve středních Čechách to bylo 1 135 a na Olomoucku 985 bytů. Na Ústecku to byl obdobný počet bytů jako vloni – na konci roku 2018 tam bylo v nabídkách 115 jednotek.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!