Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#235 ČSÚ: Nejvíce nových bytů na 1000 obyvatel se ve 2019 stavělo v Praze

24. dubna 2020 (16:24) - Statistiky - Stavebnictví - Regiony - Praha - Nové byty

Nejvíce nových bytů v rodinných a bytových domech se loni začalo stavět v Praze - na 1 000 obyvatel to podle Českého statistického úřadu bylo 4,39 bytu.

Nejméně nových bytů a rodinných domů bylo v roce 2019 postaveno v Ústeckém kraji. Jednalo se pouze o 1,11 bytu, uvádí ČSÚ. Průměr za Českou republiku byl 3,04 bytu. Klesal přitom podíl rodinných domů. Jejich počet se snížil hned o 11 procent na 61,5 procenta. Údaje ČSÚ berou v úvahu pouze novostavby, nezapočítali například nástavby nebo rekonstrukce.

Z pohledu absolutního počtu nově zahájených staveb bytů se loni nejvíce dařilo zejména výstavbě ve Středočeském kraji, kde bylo podle ČSÚ vybudováno hned 5 842 bytů. V Praze to pak bylo 5 784 a v Jihomoravském kraji 4 062.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!