Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#236 Praha zřizuje kontaktní centra pro bytovou nouzi

27. dubna 2020 (16:27) - Statistiky - Praha

Pražané v bytové nouzi budou moci přijít do nových center, kde jim úředníci pomohou s řešením tohoto problému.

V Praze 1, 3, 7, 10 a 22 budou zřízena kontaktní centra, jejichž smyslem bude pomoc těm, kteří nemají kde bydlet nebo mají jiný problém související s bydlením. Centra by jim měla nabídnout například právní či základní dávkové poradenství. Může se ale údajně také jednat o pronájem městského bytu, jak alespoň tvrdí radní Adam Zábranský. Město na projekt získalo 42,5 milionu korun z evropských fondů.

Práci kontaktních míst bude koordinovat magistrátem, hlavní odpovědnost bude ale ležet na městských částech," řekl Zábranský. Do budoucnosti lze navíc očekávat, že se uvedená centra mohou objevit i v dalších městských částech metropole. Takové pracoviště má mít rovněž magistrát.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!