Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#28 Nabídka nových bytů nepatrně roste

1. srpna 2018 (00:00)

Počet dostupných nabízených bytů nepatrně vzrostl na 4350 (+ 150 bytů; 3,6 %). Aktuálně je k dispozici 4350 dostupných bytů (meziročně + 20,8 %). Oproti optimálnímu stavu chybí stále zhruba 2000 bytů.

Vývoj nabídky dostupných nových bytů v Praze 2011 - 2018

Přestože se na první pohled může zdát, že počet nabízených bytů na trhu roste, při zevrubnějším pohledu zjistíme, že je jich minimálně o třetinu méně, než by bylo potřeba. Při pohledu na graf dostupných bytů v čase navíc zjistíme, že ještě v polovině roku 2015 bylo na trhu cca 7 000 nových bytů. Od té doby však jejich počet postupně klesal a v posledních čtvrtletích se drží pouze okolo hranice 4 000 jednotek. Je zřejmé, že nedostatek nových bytů na trhu představuje systémový a dlouhodobější problém.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!