Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#237 V Praze se v 1Q 2020 prodalo 1300 nových bytů

29. dubna 2020 (16:29) - Statistiky - Praha - Nové byty

Poptávka po novém bydlení v Praze se během prvních třech měsíců letošního roku dostala na úroveň 1 300 bytů, ukázaly analýzy Trigemy, Skanska Reality a Central Group.

I přes březnový výkyv způsobený prvními dopady koronavirové pandemie se prodalo v Praze během prvních třech měsíců letošního roku o 100 bytů více než před rokem. Celkově to bylo 1 300. Pro srovnání: před dvěma roky se v prvním čtvrtletí prodalo rovněž o 100 bytů méně než letos. Před třemi to ale bylo ještě 1 350 a před čtyřmi dokonce 1 600 jednotek, dokládá šetření společností Trigema, Skanska Reality a Central Group.

Začátky roku bývají obchodně často slabší. Tentokrát byl však zájem o pořízení nového bydlení v Praze nadstandardní. Přestože se pak v březnu klientská centra uzavřela a komunikace s klienty se soustředila především na telefonickou a elektronickou komunikaci, v souhrnu se poklesy prodejů neprojevily. Podle některých expertů bude klíčové, jaké výsledky ukáže bytový trh ve druhém pololetí letošního roku.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!