Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#29 Průměrné ceny dostupných bytů atakují hranici 100 000

1. srpna 2018 (00:00)

Cena dostupných bytů roste stále, znovu zhruba o 5 %. Navíc brzy pravděpodobně překročí stotisícovou hranici. Současných 99 243 Kč s DPH / m2 znamená meziroční nárůst 15,2 %. Srovnání s 2Q 2016 je 42,6 %!

Vývoj průměrné ceny za m2 dostupných nových bytů v Praze 2012-2018

S klesajícím počtem nově prodaných bytů souvisí rovněž růst jejich průměrných cen. Vloni ve druhém čtvrtletí dosahoval tento ukazatel hodnoty 75 791 korun na m2, tentokrát to však bylo už 94 000 korun. Ještě větší rozdíl lze pak zaznamenat, pokud se podíváme více do minulosti. Ve druhém čtvrtletí roku 2016 se byt v Praze prodal v průměru za cenu 65 922 a rok předtím dokonce jen za 55 555 korun na m2. Podle názorů řady odborníků nelze předpokládat, že by se ceny v hlavním městě dále nenavyšovaly, rozhodně by to však nemuselo být takovým tempem, jaké je charakteristické pro uplynulá čtvrtletí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!