Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#238 V Praze kupujících stále nejvíce zajímají menší dispozice

1. května 2020 (17:01) - Statistiky - Praha - Nové byty

Nejčastěji byl během letošního prvního čtvrtletí zájem o dvoupokojové byty, zjistila analýza společností Trigema, Skanska Reality, Central Group.

Dvoupokojových bytů se v prvním kvartálu prodalo 38,5 procenta. Je to o 1,5 procenta méně než v předchozím období. Jednopokojových bylo 26,2 procenta, což představuje snížení podílu o 2,5 procentního bodu. Třípokojových bylo tentokrát 22,5 procenta, tedy o více než procento než na konci minulého roku. Čtyřpokojových bylo 11 procent a pětipokojových pouze 1,8 procenta, ukázalo šetření Trigemy, Skanska Reality a Central Group.

Menší byty stále zůstávají nejžádanějšími novými nemovitostmi - jednopokojových a dvoupokojových se dohromady během prvních tří měsíců prodalo téměř 65 procent. V předchozím čtvrtletí to bylo dokonce necelých 70 procent. Také pro další období lze předpokládat, že budou zájemci upřednostňovat menší byty. Důvodem je absolutní cena takového bytu a dále pak také to, že menší bývají často vhodnější příležitostí pro případný pronájem, než je tomu u bytů větších.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!