Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#241 Regionální trh se v 1Q 2020 jeví jako velmi aktivní

8. května 2020 (18:05) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Mimo Prahu se během prvního čtvrtletí letošního roku prodalo celkově 1 650 bytů, ukázala analýza společnosti Trigema.

Mimo metropoli se během prvních třech měsíců prodalo o 77 procent více bytů než loni ve stejném období. Rok předtím to bylo totiž pouze 930, dokládají analýzy společnosti Trigema. Nejvíce z nich bylo tentokrát opět v Jihomoravském (568 bytů), Středočeském (346) a Olomouckém (221) kraji, celkově tedy skoro 70 procent ze všech bytů prodaných mimo Prahu. Na Plzeňsku se pak prodalo 142 a na Vysočině 79 bytů. Vysočina tak z pohledu počtu prodaných bytů změnila svoji pozici. Dlouhou dobu totiž patřila k těm oblastem Česka, kde se prodaly spíše jen jednotky či menší desítky takových jednotek. 69 bytů se prodalo v Jihočeském a 65 ve Zlínském kraji. Téměř stejný počet nových bytů se tentokrát prodal ve dvou sousedících regionech, tedy na Pardubicku a v Královehradeckém kraji. Na Pardubicku to bylo 40 a v Královehradeckém kraji 30 jednotek. Nejméně nových bytů se naopak během prvního čtvrtletí prodalo na Karlovarsku, Ústecku a v Moravskoslezském kraji. Dohromady to bylo jen necelých 60 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!