Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní analýzy

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#30

3. září 2018 (11:06)

Dlouhodobý poměr mezi průměrnou cenou dostupných a prodávaných bytů se drží v pásmu mezi 6 - 12 %. Aktuálně cena znovu vzrostla na 94 000 Kč s DPH / m2 (meziročně o 23,9 %).

Prodejní cena v tomto roce bude s největší pravděpodobností atakovat hranici 100 000 korun na m2. Na konci druhého čtvrtletí byla ve výši 94 000 korun na m2. Tím by však došlo k dalšímu omezení přístupnosti nového bydlení zejména směrem ke střední třídě. Současně s tím by mohl narůst podíl těch, kteří si nové bydlení nepořizují pro vlastní potřebu ale „pouze“ jako investici. Uvedený trend, pokud by ceny v regionech nerostly příliš výrazně, by mohl navíc způsobit další přelití zájmu o nové bydlení mimo velká města, jakými jsou nejen Praha, ale třeba i Brno, což by kladlo na příměstskou dopravu ještě větší nároky, než je tomu dnes.

Vyplňte správně emailovou adresu!