Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#251 Nejvyšší nabídka secondhandů v Karlovarském kraji

1. června 2020 (06:00) - Statistiky - Regiony - Secondhandy

Nabídka starších bytů v regionech byla na konci prvního čtvrtletí nejvyšší v Karlovarském, Moravskoslezském a Středočeském kraji.

Nejvíce secondhandových bytů se na konci března nabízelo na Karlovarsku. V nabídkách zde bylo hned 1 513 jednotek. Na severní Moravě to bylo 1 456 a ve středních Čechách o pouhých 10 bytů méně. Následovalo Ústecko s 1 303 a jižní Morava s 1 254 jednotkami, zjistila analýza Trigemy.

Nejméně bytů nabízelo Zlínsko (392), Vysočina (450) a Pardubicko (461). Celkově bylo v nabídkách mimo metropoli 6 831 jednotek.

Pro období druhé čtvrtletí lze předpokládat, že se pravděpodobně nabídka ještě zvýší. Hlavním důvodem jsou diskuse a kroky státu okolo zrušení daně z nabytí nemovitých věcí. Tato informace se stala důvodem, proč secondhandový trh doslova „zamrzl“, když začal vykazovat minimum nových transakcí. Kupující i prodávající začali vyčkávat na to, až toto opatření fakticky vstoupí v platnost.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!