Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#258 Trikaya: V Brně se prodalo v 1Q 2020 279 nových bytů

17. června 2020 (17:06) - Statistiky - Regiony - Nové byty

V Brně se podle šetření společnosti Trikaya prodalo během prvního čtvrtletí 279 nových bytů.

Počet bytů, které se v jihomoravské metropoli prodají, v posledních letech značně kolísá. Zatímco v prvním čtvrtletí letošního roku to bylo 279 bytů, před rokem to bylo o 100 jednotek více, jak dokládají analýzy společnosti Trikaya.

Největší počet bytů se za posledních 5 let v Brně prodal, byl ve druhém čtvrtletí roku 2016, kdy se dohromady jednalo o 559 jednotek. Na druhé straně nejméně bytů se za sledované období prodalo před dvěma lety, kdy to bylo celkově pouze 88 bytů. Nízké prodeje tehdy ale hlásily rovněž další čtvrtletí: ve druhém se v daném období prodalo pouze 141, ve třetím 223 a v posledním 183 jednotek.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!