Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#259 Trikaya: Průměrná cena na metr prodaných bytů v Brně přesahuje 75.000 kč

19. června 2020 (19:06) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Byty v Brně se během prvního čtvrtletí prodaly za 1,3 miliardy korun. Jejich cena, jak dokládá šetření Trikaya, přesahovala v průměru 75 000 korun na m2.

Průměrná cena prodaného bytu, který byl ve velikosti 59 m2, dosáhla na 4,6 milionu korun. Poptávka se na začátku roku v Brně zaměřila na menší byty. Dvoupokojových se podle dat Trikayi prodalo 101. Jejich průměrná cena byla 75 700 korun na m2. Jednopokojových bylo jen o zhruba 5 procent méně. Jejich cena činila v průměru 77 300 korun na m2.

Sázku developerů na nízkometrážní byty ukazuje i následující přehled: garsonka má v jihomoravské metropoli v průměru 38, dvoupokojový byt 55 a třípokojový 84 m2. Podle zástupců Triakaya může být tímto důvodem to, že se se ve městě staví spíše menší a luxusnější projekty, které jsou zaměřeny na náročnější klientelu.

V nabídkách bylo ke konci března v Brně 412 nových bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!