Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#260 V nabídce nájemních bytů nejčastěji 2+kk

22. června 2020 (22:06) - Statistiky - Praha - Nájmy

Nejvíce nájemních bytů, které byly během prvního čtvrtletí v Praze v nabídce, bylo dvoupokojových. Téměř shodná nabídka byla jedno a třípokojových.

Byty, které se v prvním kvartálu tohoto roku nabízely k pronájmu, byly ve většině nízkometrážní. Jednopokojových bylo 24,7 a dvoupokojových 42,65 procenta. Podíl třípokojových dosáhl na 23,66 a čtyřpokojových na 6,68 procenta, ukázalo šetření Trigemy.

Podíl jednopokojových bytů mezikvartálně posílil o 14,5 procenta. U čtyřpokojových došlo naopak ke snížení o 13,9 procenta. U dvou a třípokojových byl tento pokles dvou, resp. tříprocentní.

Průměrná výměra jednopokojového bytu byla v průměru 35,3 m2. U dvoupokojového to bylo 57,75 m2. V případě bytu 3+kk to bylo 91,7 a čtyřpokojového dokonce 131 m2. V průměru se nájemní byt nabízel s plochou 67,7 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!