Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#261 Průměrná výměra nájemního bytu v regionech byla necelých 58 čtverečních metrů

24. června 2020 (12:04) - Statistiky - Regiony - Nájmy

Průměrná velikost nájemního bytu, který se během prvního čtvrtletí nabízel mimo Prahu, byla 57,7 m2.

Během prvních třech měsíců se největší nájemní byty nabízely na Liberecku. Jejich plocha činila v průměru 65,6 m2. Okolo 60 m2 měly pak byty na Plzeňsku, na Zlínsku a v Jihomoravském kraji. Na druhé straně nejmenší byly byty na Pardubicku, které měly v průměru pouze 54,6 m2. V Moravskoslezském kraji to bylo 55,9 a Středočeském 56,7 m2.

Výše uvedený parametr přitom samozřejmě ale neukazuje, jaký byl počet těchto nabízených bytů. Jednoznačně nejvíce jich bylo v Moravskoslezském kraji, kde jich bylo ke konci čtvrtletí hned 2 116. Ve Středočeském kraji to bylo 1 932, na Vysočině 1 376 a na Ústecku 1 366 nájemních bytů. Pouze zlomek z toho byl pak na Liberecku, kde se jednalo pouze o 296 jednotek. Na Zlínsku to bylo 383 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!