Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#262 HB INDEX: Nejvíce zdražily byty (+ 10 %)

26. června 2020 (14:06) - Statistiky - Regiony - Praha - Nové byty - Secondhandy

Tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v Česku podle HB Indexu během 1. kvartálu meziročně rostly, nejvíce z toho byty.

Nejvíce podle HB Indexu zdražily v průběhu prvních třech letošních měsíců byty, a to hned o 10 procent na 156,4 bodu. Základní hodnotu indexu 100 bodů představují skutečné ceny nemovitostí k 1. lednu 2010. Kvůli opatřením proti koronaviru Hypoteční banka očekává v delším období pokles cen zejména dražších bytů o 5 – 15 procent.

Ceny rodinných domů, jak uvádí HB Index, pak meziročně stouply o 8,9 procentního bodu na 144,2 bodu. Meziročně tak jejich cena vzrostla nejméně ze všech sledovaných skupin, a to pouze o 8,9 procentního bodu.

Nejrychleji zdražovaly pozemky. Jejich tržní cena vzrostla o 2,9 procentního bodu na výslednou hodnotu HB INDEXu 168,2. Meziročně to znamená navýšení o 9,3 procentního bodu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!