Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#263 Průměrné ceny u nově zahajovaných prodejů dosáhly na 119 802 korun za metr

29. června 2020 (17:06) - Statistiky - Praha - Nové byty

Průměrné ceny u nově zahajovaných prodejů nových bytů během prvního čtvrtletí výrazně poskočily, když dosáhly na 119 802 korun na m2.

Kvůli nabídce nových bytů vzrostly mezikvartálně ceny u nově zahajovaných prodejů o téměř 17 procent. Meziročně to bylo 9,5 procenta. Na konci loňska byla totiž tato cena na úrovni 102 514, v prvním čtvrtletí letošního roku ale už 119 802 korun na m2.

Zároveň s tím je však třeba dodat, že tato hodnota v čase značně kolísá. To je samozřejmě dáno především tím, jaké typy rezidenčních projektů a pro jakou klientelu se v daném období uvádí zrovna na trh. Nepřekvapí proto ani, že před rokem byla tato hodnota na úrovni 109 356 korun na m2 a před dvěma 93 570 korun na m2. Před třemi roky to přitom bylo ještě 82 970 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!