Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#264 Nejvyšší nájmy mimo Prahu v Jihomoravském kraji

1. července 2020 (10:07) - Statistiky - Regiony - Nájmy

Nejvyšší jednotková cena za nájemní bydlení byla během prvního kvartálu v Jihomoravském kraji, kde dosáhla 254 korun na m2.

Vedle Jihomoravského kraje, kam bylo zahrnuto i Brno, byly vysoké jednotkové nájemní ceny rovněž na Liberecku. Tam se jednalo o 220 korun na m2. Nad hranicí 200 korun bylo ještě Olomoucko, Plzeňsko a Zlínský kraj.

Na druhé straně nejméně to bylo na Ústecku, kde byl průměrný nájem na m2 jen 164 korun. V Moravskoslezském kraji se jednalo o 169 a Karlovarském 179 korun na m2. O něco více to pak bylo v jižních Čechách, na Vysočině a na Pardubicku. V průměru se byt mimo Prahu nabízel za 203 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!