Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#265 EUROSTAT: V nedostatečně velkých bytech žije 16 procent lidí

3. července 2020 (15:07) - Statistiky

V nedostatečně velkých bytech podle společnosti Wood & Company žije 16 procent lidí. Analýza vyplývá z dat evropského statistického úřadu Eurostat.

V prostorech, které omezují možnost efektivní práce z domova nebo domácího vzdělávání, žije 16 procent z nás. Více než čtvrtina českých domácností s jedním dospělým členem pak má přetížené náklady na bydlení, když jim tvoří přes 40 procent měsíčních příjmů. Podle studie v domácnostech dvou dospělých s více než třemi dětmi žije ve stísněných podmínkách 41 procent těchto rodin. V případě samoživitelů je to 36 % těchto domácností.

Podle dat Eurostatu, který sleduje takzvanou míru přetížení nákladů na bydlení, ohrožují výdaje na bydlení nejčastěji domácnosti jednoho dospělého člena, a to buď žijícího bez partnera nebo s dětmi. Až 28 procent těchto domácností vydá na bydlení více než dvě pětiny z jejich disponibilního příjmu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!