Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#266 Nejdražší secondhandové byty byly v 1Q v Jihomoravském kraji

7. července 2020 (07:00) - Statistiky - Regiony - Secondhandy

Nejdražší starší byty byly v přepočtu na m2 během prvního kvartálu v Jihomoravském kraji, kde činily 58 794 korun na m2.

Mimo Prahu jsou nejdražší starší byty na jižní Moravě. V regionu, kam je zahrnuto rovněž Brno, to bylo v prvním čtvrtletí hned 58 794 korun na m2. S relativně velkým odstupem následoval kraj Středočeský s průměrnou cenou 51 841 korun na m2. V Královehradeckém, Libereckém a Jihočeském kraji to pak bylo ještě o 10 000 korun méně. Zde se cena vyšplhala na 42 963, resp. 40 583 a 40 347 korun na m2.

V dalších oblastech Česka jsou ceny ještě nižší. Na Zlínsku je to 39 678, vysočině 38 935, Karlovarsku 38 926 a Plzeňsku 38 821 korun na m2. Nejméně je to pak na Ústecku, kde se m2 staršího nabízí v průměru pouze za 20 994 korun na m2. Pokud do analýzy zahrneme všechny regiony státu, pak se průměrná cena dostává na 39 263 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!