Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#268 Nejdražší nový byt se v 1Q nabízel na Karlovarsku

13. července 2020 (13:07) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Nejdražší nový byt se během prvního kvartálu mimo hlavní město nabízel na Karlovarsku, jeho cena byla zhruba 19,5 milionu korun.

Za nejdražší novou nemovitost, která se během prvních tří měsíců tohoto roku nabízela na Karlovarsku, musel zájemce zaplatit 19 510 181 korun. Na Zlínsku to byl byt za 18 819 493 korun. O více jak půl milionu korun méně stál pak nejdražší byt v Moravskoslezském kraji. Jeho cena byla 18 290 000 korun. Nad hranicí 10 milionů byly pak ještě nemovitosti, která se nabízely v Libereckém a Jihomoravském kraji. Jejich cena byla ve výši 16 250 000, resp. 14 900 000 korun.

V ostatních případech se už nejdražší regionální novostavby nabízely za cenu, která nepřevýšila 10 milionů korun. Na Plzeňsku to byla nemovitost za 9 379 000 a v jižních Čechách za 8 990 800 korun. Ve Středočeském kraji se pak jednalo o nemovitost s cenou 8 895 900 korun. V průměru se nejdražší regionální nové nemovitosti nabízely za 19 510 181 korun.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!