Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#269 ČSÚ: V ČR v roce 2019 dokončeno 36 406 bytů

15. července 2020 (15:07) - Statistiky - Regiony - Praha - Nové byty

V roce 2019 se podle údajů Českého statistického úřadu dokončilo 36 406 bytů. Z dlouhodobého hlediska se jedná spíše o průměr.

V roce 2019 bylo dokončeno celkem 36 406 bytů. Meziroční růst byl 7,6 procenta. Na růstu počtu dokončených bytů se podílely zejména stavby bytových domů, kterých se dokončilo 481. Jejich výstavba stála 29 miliard korun. Nejčastější dispozice byly 2+1. Doba výstavby bytového domu byla přitom necelé tři roky.

Rodinných domů se v loňském roce dokončilo 18 390, což bylo zhruba na úrovni předchozího roku. Na jejich výstavbu bylo vynaloženo 68 miliard korun a náklady na výstavbu jednoho bytu činily 3,6 milionu Kč. Byty v rodinných domech se nejčastěji stavěly v dispozici 4+1, obytná plocha v průměru činila 92 m2 a výstavba jednoho rodinného domu trvala v průměru tři a půl roku.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!