Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#271 CEEC: 90 % dotázaných developerů vnímá spolupráci s renomovaným architektem jako vizuálně atraktivní

20. července 2020 (20:07) - Statistiky - Developeři - Nové byty

Zpracování projektu renomovaným architektem může zvýšit atraktivitu projektu po vizuální stránce, devět z deseti dotázaných ředitelů developerských společností.

Jak vyplývá z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q2/2020 zpracované analytickou společností CEEC Research, více než polovina dotázaných developerů považuje soutěže architektů a vypisování soutěží za přínos pro budoucí projekt (55 procent). Téměř třetina se také přiklání k tomuto názoru, avšak ne v plném rozsahu (31 procent). Pouze 6 procent dotázaných v architektonických soutěžích nespatřuje žádný přínos a zbylých 9 procent se také spíše přiklání k možnosti, že soutěže pro budoucí projekty žádnou větší přidanou hodnotu nenesou.

Největší přínos ve vypisování soutěží architektů vidí developeři v kvalitnějším řešení území. Dále přidanou hodnotu spatřují ve zvýšení atraktivity projektu v očích zákazníka a v řešení veřejného prostoru. Dalšími výhodami jsou také vyšší standardy stavby a možnost zapojit zástupce měst do projektu již v průběhu soutěže.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!