Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#272 Ve 2. kvartálu 2020 se v Praze prodalo 1100 nových bytů

22. července 2020 (20:22) - Statistiky - Praha - Developeři - Nové byty

Od dubna do června se v Praze prodalo 1 100 nových bytů, ukazuje aktuální šetření Trigemy, Skanska Reality a Central Group.

Číslo 1 100 nových bytů, jež se během prvního čtvrtletí v hlavním městě prodaly, je sice o zhruba o 15 procent nižší než v předchozím kvartálu, v následujícím období lze ale očekávat další růst zájmu. Celkově se tak za první pololetí prodalo 2 400 bytů. To je pouze o 100 méně než loni, kdy si své zájemce během prvních šesti měsíců našlo 2 500 rezidenčních jednotek.

Pokud by byla ve druhé polovině roku poptávka obdobná, nebo dokonce vyšší, znamenalo by to, že si své zájemce najde za celý tento rok okolo 5 000 bytů. Tedy obdobně jako v roce 2018. Důvodem k tomuto optimismu je relativně vysoká zásoba nových bytů, které byly v posledních měsících na pražský rezidenční trh uvedeny. S největší pravděpodobností se však neprodá tolik bytů jako loni, kdy se na trhu realizovalo hned 5 600 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!