Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#274 Trikaya: Novostavby v Brně ve 2Q 2020 zdražily o 7 %

27. července 2020 (07:27) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Byty v novostavbách v Brně v letošním druhém čtvrtletí zdražily o 7 procent na 86 800 Kč na m2, ukázalo šetření společnosti Trikaya.

Ceny nových bytů v Brně aktuálně dosáhly na 86 800 Kč na m2. jak ale společnost Trikaya upozorňuje, tyto ceny se radikálně liší projekt od projektu. Nejvíce malých bytů se nabízí na prodej v městských částech Královo Pole a Brno-sever. Cena za čtvereční metr prodávané garsoniéry se v těchto lokalitách pohybuje od 66 000 Kč až do 130 000 Kč za m2. Průměrná cena třípokojového bytu je v Brně 6,9 milionů korun. Čtyřpokojové byty pak v průměru vyjdou na necelých deset milionů, průměr ale zvyšují luxusní byty nabízené v městské části Brno-střed až za 25 milionů.

Podle společnosti Trikaya se po pandemii zatím projevil jen mírný pokles prodejů bytů, a to zejména v květnu a v červnu. Trvající motivací pro řadu kupujících je příznivý vývoj úrokových sazeb, které jsou teď nejnižší od začátku roku 2018 a dále pak také zvýšený limit míry zadlužení k hodnotě nemovitosti z 80 na 90 procent. Developeři v Brně aktuálně nabízí 487 volných bytů, loni jich bylo o čtvrtinu více. Dalších novostaveb přibývá jen minimálně.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!