Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#275 Nabízených nových bytů v Praze už je 5800

29. července 2020 (15:29) - Statistiky - Praha - Developeři - Nové byty

Ke konci června bylo v nabídkách v Praze 5 800 nových bytů, ukázaly analýzy společností Trigema, Skanska Reality a Central Group.

Zásoba nových bytů oproti minulému čtvrtletí v metropoli posílila o 1 050 jednotek. Jedná se o jeden z největších přírůstků. Důvodem je z velké části to, že se v posledních měsících dostal do nabídek relativně velký počet nových projektů.

Na konci předchozího kvartálu bylo v nabídkách ještě jen 4 750 bytů. Na konci minulého roku to bylo 4 950 jednotek. Mírně nad úrovní 5 000 bytů se nabídka držela v předchozích čtvrtletích. Dramaticky nižší byla v letech 2018 a 2017, kdy na konci prvního čtvrtletí roku 2017 klesla dokonce jen na 3 450 bytů. Nejvyšší byla v posledních letech v polovině roku 2015, kdy dosáhla až na 7 000 jednotek.

Podle řady expertů je přitom třeba, aby se na pražském rezidenčním trhu nabízelo až 10 000 nových bytů. Navzdory poslednímu nárůstu se tomuto číslu ale zdaleka ještě nepřibližujeme.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!