Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#276 V regionech nové byty lákají, ve druhém kvartálu se jich prodalo 1671

31. července 2020 (17:45) - Statistiky - Rezidence - Developeři - Nové byty

Mimo Prahu se ve druhém čtvrtletí prodalo 1 671 bytů, což je zhruba o procento více než v prvním kvartálu.

Počet bytů, které se v druhém kvartálu v hlavním městě prodaly, je jeden z nejvyšších z posledních let. V předchozím období jich bylo zhruba o procento méně. Loni se tento ukazatel pohyboval pouze od 900 v prvním kvartálu a do více než 1 300 jednotek charakteristických pro konec minulého roku.

Ani v předcházejících letech prodeje často nedosahovaly takového objemu. V roce 2018 to bylo pouze 685 ve čtvrtém až 1 465 jednotek ve druhém kvartálu. V roce 2017 byly sice vyšší, zejména díky tomu, že v jeho posledním kvartálu dosáhly až na 1 689 kusů. Předtím to bylo 1 652, resp. 1 362 a 1 373 bytů.

V Praze se zpravidla za rok prodá bytů více než v regionech. Výjimkou byl třeba rok 2017, kdy se v regionech prodalo 6 100 nových bytů, což bylo o 600 více než v hlavním městě.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!