Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#280 Průměrná cena dostupných bytů v Praze ve 2Q vzrostla jen mírně

17. srpna 2020 (17:08) - Statistiky - Praha - Developeři - Nové byty

Průměrná cena dostupných bytů v Praze byla ve druhém čtvrtletí ve výši 112 154 korun na m2, ukázaly společné analýzy Trigemy, Skanska Reality a Central Group.

Ceny bytů, které jsou v nabídkách jednotlivých developerů, v hlavním městě postupně rostou. Meziročně to ve druhém kvartálu bylo o 4 a mezikvartálně o necelých 1,8 procenta. Cena převyšující 100 000 korun na m2 je přitom pro trh s novými byty charakteristická již poslední dva roky.

Zatímco před čtyřmi roky se nabídkové ceny pohybovaly v průměru ještě okolo necelých 70 000 korun na m2, o rok později to bylo již zhruba 86 500 korun na m2. Před dvěma roky začal tento ukazatel poprvé atakovat hranici 100 000 korun na m2, kam se poprvé přehoupl ve třetím čtvrtletí roku 2018. V letošním roce pak začínal na úrovni 111 965 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!