Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#283 CEEC: Ředitelé stavebních společností predikují propad trhu o 2,4 %

24. srpna 2020 (08:24) - Statistiky - Stavebnictví

Stavební trh poklesne letos o 2,4 procenta, jak vyplývá z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q2/2020 zpracované analytickou společností CEEC Research.

V oblasti pozemního stavitelství ředitelé stavebních společností predikují propad trhu o 2,4 procenta v roce letošním. V příštím roce očekávají růst o 0,1 procenta. Při rozdělení stavebních společností podle velikosti se větší propad trhu v tomto roce očekává u malých stavebních společností (s ročním obratem pod 100 milionů Kč), a to o 2,4 procent. Pro následující rok jsou již více optimistické a očekávají naopak růst trhu o 1,0 procento. Velké společnosti predikují propad trhu o 1,9 procenta v roce letošním a poté další propad trhu o 1,2 procenta.

Stavební společnosti očekávají podle průzkumu propad také na straně svých tržeb, a to konkrétně o 1,2 procenta v roce 2020. S dalším propadem svých tržeb o 0,2 procenta počítají i v příštím roce. Pozemní stavitelství očekává celkově v letošním roce propad svých tržeb o 2,2 procenta, ale pro rok následující predikuje naopak jejich růst, a to až o 0,3 procenta, uvádí analýza CEEC Research.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!