Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#284 Největší nabídka nájemního bydlení je v Praze 2

26. srpna 2020 (08:26) - Statistiky - Praha - Nájmy

Největší počet bytů, které se ke konci června v Praze nabízely k pronájmu, bylo v páté a druhé městské části. Dohromady to bylo okolo 4 500 jednotek.

V Praze 5 ke konci června bylo inzerováno 2 370 a v Praze 2 více než 2 100 nájemních bytů. Okolo 1 900 bytů se nabízelo v Praze 4 a více než 1 700 v samém centru města, tedy v Praze 1. Více než 1 400 jednotek bylo z Prahy 10 a necelých 1 300 z deváté městské části. V Praze 3 to bylo téměř 1 250 a v osmé městské části 1 125 bytů. V Praze 6 se jednalo o tisícovku bytů. Nejméně jich bylo v Praze 7, kde se jedná pouze o zhruba 550 bytů.

Z pohledu jednotkových cen pak byla nejdražší Praha 2, kde se průměrný nájem na m2 vyšplhal na 364 korun na m2. Jen o málo levnější bylo bydlení v samém centru města, kde dosáhlo na 360 korun na m2. Na Trojce to pak bylo 330. Za shodných 311 korun na m2 se dalo nájemní byt pořídit v Praze 7 i 8. V páté městské části to bylo jen o 1 korunu na m2 méně. Okolo 300 korun na m2 stálo nájemní bydlení v Praze 6 i 9. Nejlevnější bylo v Praze 10 s cenou 290 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!