Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#285 ČSÚ: Ve 2019 vzrostl počet dokončených bytů v ČR na 36 000

28. srpna 2020 (08:28) - Statistiky - Stavebnictví - Regiony - Praha - Nové byty

Loni počet dokončených bytů opět rostl a přesáhl 36 000, zjistilo šetření Českého statistického úřadu.

V roce 2019 bylo dokončeno 36 406 bytů. Jednalo se o meziroční růst o 7,6 procenta, který byl již pátým v řadě. Uvedené číslo se přiblížilo hodnotám z období konjunkturních let, kdy bylo dokončováno řádově kolem 40 tisíc bytů. Z dlouhodobého hlediska se však jedná spíše o průměr.

Loňský růst počtu dokončených bytů táhly zejména stavby bytových domů, kterých se dokončilo 481 a jejichž výstavba stála 29 miliard korun. U bytových domů převažují domy s energetickou třídou B. Výrazně ale podle Českého statistického úřadu narostl podíl mimořádně úsporných bytových domů třídy A.

Rodinných domů se v loňském roce podle Českého statistického úřadu dokončilo 18 390, což bylo zhruba na úrovni předchozího roku. Na jejich výstavbu bylo podle šetření vynaloženo 68 miliard korun.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!