Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#286 Podíl dvoupokojových bytů v nabídce nájmů se zvýšil na 41,3 %

31. srpna 2020 (08:31) - Statistiky - Praha - Nájmy

Největší počet bytů, které se na konci června nabízely v Praze k pronájmu, bylo těch dvoupokojových. Bylo jich téměř 6 100.

Z celkových 14 730 bytů, které se v metropoli inzerovaly k pronájmu na konci druhého kvartálu, bylo těch dvoupokojových 6 088. Téměř o polovinu méně bylo jedno a třípokojových. Jednopokojových bylo totiž 3 655 a třípokojových 3 516. Čtyřpokojových pak bylo 1 095 a větších 344. Menších bytů než 1+kk se našlo pouze 44.

Podíl dvoupokojových bytů tak na celkové nabídce činil 41,3 procenta. Jedná se o výrazně největší zastoupení ve srovnání s ostatní nabídkou. U jednopokojových to totiž bylo 24,8 a třípokojových 23,86 procenta. Na čtyřpokojové připadlo jen 7,43 a na ty větší 2,33 procenta. Podíl nejmenších bytů byl proto v podstatě zanedbatelný, když dosáhl pouze 0,3 procenta.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!