Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#287 Nájemní nabídka mimo Prahu je největší v Brně a okolí

2. září 2020 (19:02) - Statistiky - Regiony - Nájmy

Ke konci června bylo mimo Prahu v nabídkách nejvíce nájemních bytů v Jihomoravském kraji. Naopak nejméně bylo na Vysočině.

Regionem, kde je největší trh s nájemními byty, patří Brno a okolí. Ke konci druhého čtvrtletí zde bylo v nabídkách 2 212 bytů. V Moravskoslezském kraji to bylo 2 032 jednotek. Mnohem méně se pak inzeruje jinde v Česku. V Olomouckém kraji to bylo necelých 1 400 a ve Středočeském kraji 1 383 bytů. Na Ústecku se jednalo o 1 218 a na Plzeňsku o 1 011 bytů.

Pod hranicí tisíce nabízených bytů se pak objevil zbytek státu. Samozřejmě s výjimkou Prahy, kde se ve sledovaném období nabízelo téměř 15 000 bytů. V Jihočeském kraji to bylo 771 a Karlovarském 510 bytů. Pod úrovní 500 jednotek bylo Pardubicko (471), Liberecko (467), Zlínsko (465), především pak ale Vysočina, kde bylo v nabídkách pouze 289 nájemních bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!