Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#288 Průměrný nabízený byt k dlouhodobému nájmu má 56 metrů

4. září 2020 (09:02) - Statistiky - Regiony - Nájmy

Průměrná výměra bytu, který se mimo Prahu nabízel na konci června k pronájmu, dosahovala 56,7 m2.

Největší byty, jež se během jara inzerovaly na pronájem, byly v průměru ty, které leží na Zlínsku. Jejich výměra činila 60,5 m2Na Vysočině to potom bylo 59,3 a na Karlovarsku 58,7 m2Relativně větší byly ještě na Plzeňsku a Královehradecku. V prvém případě to bylo 58,4 a ve druhém 58,1 m2Ve Středočeském kraji se jednalo o 56,7, na jižní Moravě 56,6 a na Ústecku o rovných 56 m2.

Ve velikosti okolo 55 m2byly nabízeny byty v Moravskoslezském (55,8 m222).Nejmenší byty se našly v průměru na Liberecku, jejich výměra zde činila jen 52,7 m2.

V celkovém souhrnu se byty v Česku nabízely ve sledovaném období ve velikosti 56,7 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!