Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#289 HB INDEX: Průměrná tržní cena bytů ve 2Q 2020 vyrostla o 2,5 pct. b.

7. září 2020 (07:09) - Statistiky - Regiony - Praha - Nové byty - Secondhandy

Tempo čtvrtletního růstu cen podle HB Indexu ve srovnání s předchozím obdobím jen lehce zpomalilo, největší navýšení hlásí segment pozemků.

Průměrná tržní cena bytů v druhém čtvrtletí letošního roku vyrostla podle HB Indexu o 2,5 procentního bodu na hodnotu 160,3. Meziročně se růst cen bytů vyšplhal na 10,9 procent, což je nejvíc ze všech sledovaných skupin.

Tempo růstu cen se ve srovnání s předešlým obdobím snížilo také u rodinných domů. Jejich cena stoupla o 1,9 procentního bodu, a dosáhla tak HB Indexu 146,9. Meziročně cena vzrostla nejméně ze všech sledovaných skupin, a to o 8,9 procentního bodu.

V druhém kvartálu pozemky zdražovaly stejným tempem jako na začátku roku. Tržní cena opět vzrostla o 2,9 procentního bodu na výslednou hodnotu 173,1. Meziročně si tak připsala 10,3 procentního bodu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!