Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#291 Nejbohatší nabídka secondhandových bytů je v Praze 5

11. září 2020 (11:09) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Nejvíce starších bytů se během druhého kvartálu v hlavním městě nabízelo v páté městské části. Nejméně v Praze 7.

V jednotlivých městských částech se během druhého kvartálu nabízel velmi odlišný počet nových bytů. Zatímco v Praze 5 to bylo 814, v sedmé městské části pouze 169 jednotek. Hlavním důvodem je samozřejmě to, jakými rezidenčními nemovitostmi je každá z jednotlivých částí města vybavena, což se pak samozřejmě také odráží v jejich aktuálních nabídkách.

Druhý nejvyšší počet starších bytů byl ve sledovaném období v nabídkách, které byly v Praze 4. Ke konci června jich bylo 769. V Praze 9 to pak bylo 602 a v Praze 10 pak 584. Tento vyšší počet je dán do značné míry vyšší nabídkou sídlištních bytů.

O hodně méně se inzerovaly starší nemovitostí, které byly v osmé, třetí, druhé či první městské části. V Praze 8 to bylo 414 a v Praze 3 potom 355 jednotek. Samotné centrum města, tedy Praha 1, mělo v nabídkách 330 a druhá městská část 312 jednotek. Zdaleka nejméně, jak již bylo uvedeno, jich však bylo v Praze 7.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!